שלב ראשון:
לומדים את העסק שלך לעומק

חוקרים, שואלים, מביאים השראות ורעיונות, בודקים מה יהיה נכון עבורך שיווקית, טכנולוגית, עיצובית ותפעולית.
בוחרים את סוג האתר המתאים ומקימים את הצוות שיוביל את הפרויקט שלך מא' עד ת'.

שלב שני:
מתכננים ומעצבים

מאפיינים את מבנה האתר, תכולת הדפים השונים, הסגנון הויזואלי של כל אלמנט, חוויית המשתמש (UX) וההתאמות הנדרשות ממערכת הניהול.
וכדי שהאתר שלך גם ייראה הכי טוב שאפשר, עובדים איתנו מעצבים מעולים שידאגו לשלב ה UI.

שלב שלישי:
מפתחים ובודקים

צוות הפיתוח שלנו הופך את התכניות לאתר. הקוד נקי, אין תוספים מיותרים. האתר מפותח בהלימה מלאה למנועי חיפוש ולריפונסיביות. אחרי הפיתוח מתבצעים מספר סבבי בדיקה יסודיים. התוצאה היא אתר שמגשים את התכנון.

אפיון אתרים

השלב החשוב ביותר בהקמה של אתר חדש. הגדרה של מבנה האתר והיררכיות התוכן, הניווט הנכון, מיקום אזורי ההנעה לפעולה. תכנית העבודה לעיצוב ולפיתוח.

פיתוח מבוסס וורדפרס

פיתוח בכל רמות המורכבות, קוד PHP על בסיס אפיון וללא שימוש בתבניות, על פלטפורמת WordPress, מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם.

ריספונסיב והתאמה ל MOBILE

חלק גדול מהמשתמשים מגיעים לאתר שלך ממכשירי קצה קטנים ומגוונים ולכן האתרים שאנחנו בונים מתוכננים ומותאמים באופן מיטבי לגדלי מסך, מכשירים ודפדפנים שונים.

תחזוקת אתרים

אם האתר שלך לא מעודכן וצריך שדרוג גרסה, תכנים רעננים או תוספות ושינויים- אנחנו מציעים שירות תחזוקה במודל של בנק שעות או ריטיינר חודשי.

הנגשה והתאמה לתקנות בינלאומיות

ייעוץ וביצוע התאמות הנוגעות לתקנות הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, תקנות GDPR ותשתית רב לשונית לתמיכה בשפות שונות ותצוגה על פי מיקום גיאוגרפי.

אינטגרציות ופלטפורמות חיצוניות

ניוזלטר, CRM, אנליטיקס, hubspot, google DFP, google cloud, ourbrain, taboola- צריך רק להגדיר את הצורך והמטרה, אנחנו כבר נדאג שהכל יעבוד בצורה חלקה.